WeNet Group S.A. – Firma Przyjazna Klientowi
 

WeNet Group S.A.

WeNet Group S.A., jako właściciel marek pkt.pl, Panorama Firm, BiznesFinder, MultiBox i 5starWEB, wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w budowaniu widoczności firm w wyszukiwarkach internetowych oraz portalach społecznościowych.  W portfolio firmy znajdują się usługi projektowania i obsługi stron www i sklepów internetowych opartych o wiodące platformy www i e-commerce, kampanie marketingowe w wyszukiwarce Google i serwisach własnych, działania komunikacyjne i reklamowe w portalach społecznościowych oraz obsługę baz danych i kampanii mailingowych. Nasi Doradcy Internetowi przygotują i poprowadzą działania marketingowe, dzięki którym Twój biznes zyska widoczność w sieci i zdobędzie nowych klientów.

Centrala firmy mieści się w Warszawie, a biura regionalne są zlokalizowane w całej Polsce. Firma oferuje swoje usługi w oparciu o wysokie standardy obsługi klienta oraz z poszanowaniem obowiązujących w branży norm prawnych i etycznych. Z serwisów internetowych należących do WeNet Group korzysta miesięcznie ponad 5 mln użytkowników.

Od 2012 roku WeNet aktywnie promuje wśród właścicieli biznesu wiedzę z zakresu e-marketingu i reklamy cyfrowej oferując bezpłatne szkolenia skierowane do przedsiębiorców w ramach projektu Akademia e-marketingu.  Projekt, z którego skorzystało już blisko 10 000 menedżerów, realizowany jest we współpracy ze stowarzyszeniami i izbami gospodarczymi oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Integralną część Akademii stanowią również blog i podcast e-fektywna FIRMA traktujący o aktualnych i najważniejszych zagadnieniach i trendach współczesnego marketingu internetowego.

Spółka jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz należy do grona agencji ze statusem Premium Partner Google Ads.

Więcej informacji na naszej stronie https://wenet.pl/ Biuro prasowe pr@wenet.pl

Data otrzymania certyfikatu

21.12.2020

Kategoria

Marketing online

Strona internetowa

https://wenet.pl/