Pramerica Życie TUiR SA • Firma Przyjazna Klientowi
Pramerica Życie TUiR SA • Firma Przyjazna Klientowi
57773
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-57773,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pramerica Życie TUiR SA

Pramerica Życie TUiR SA należy do spółki Prudential Financial, Inc. (PFI) – jednej z największych instytucji finansowych na świecie o ponad 140-letniej historii.
W Polsce oferuje ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych zakresów ochrony.
Na rynku firmę wyróżnia wyjątkowa dbałość o Klientów i ich zaufanie, a takżenajwyższe standardy obsługi. Pramerica Życie daje Klientom realne oparcie finansowe w momencie, gdy tego najbardziej potrzebują, a przez cały okres współpracy chroni to, co dla nich najważniejsze: życie i zdrowie.
Spółka tworzy przyjazne i oparte na szacunku środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą się rozwijać, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Dzięki stabilnym fundamentom w postaci niezmiennych od lat wartości towarzyszącym pracownikom i współpracownikom w codziennej pracy, spółka wspiera Klientów w realizacji ich celów życiowych i odpowiada na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby.

Data otrzymania certyfikatu

17.10.2017

Kategoria

FInanse

Strona internetowa

www.pramerica.pl