Natural Pharmaceuticals • Firma Przyjazna Klientowi
Natural Pharmaceuticals • Firma Przyjazna Klientowi
57831
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-57831,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Natural Pharmaceuticals

Natural Pharmaceuticals to polska firma, która czerpie z doświadczenia i tradycji skandynawskiej. Od początku istnienia jest ona wiodącym, stosującym innowacyjne rozwiązania dostawcą suplementów diety na rynek europejski. Głównym celem firmy jest dbanie o zdrowie klienta ze szczególnym uwzględnieniem jego zróżnicowanych potrzeb, zwłaszcza poprzez system regularnej wysyłki.

Suplementy oferowane przez firmę są produkowane w Norwegii i spełniają najwyższe standardy europejskie. W swoich działaniach firma zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość produktów. Dąży do doskonałości poprzez ciągłe dbanie o ich najwyższą jakość i nieustanny rozwój.

W trosce o klienta Natural Pharmaceuticals rozpowszechnia informacje o tematyce zdrowotnej, edukuje i poszerza wiedzę swoich Klientów na temat zdrowego trybu życia z uwzględnieniem działania suplementów diety.

Tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi jest potwierdzeniem wieloletniej troski o klientów oraz wysokich standardów obsługi.

Data otrzymania certyfikatu

14.04.2017

Kategoria

Handel

Strona internetowa

https://natural.pl/