Implus-Leasing Polska Sp. z o.o. • Firma Przyjazna Klientowi
Implus-Leasing Polska Sp. z o.o. • Firma Przyjazna Klientowi
57823
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-57823,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Implus-Leasing Polska Sp. z o.o.

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Austrii. Firmy leasingowe wchodzące w skład Holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak Słowacja, Węgry, Chorwacja, Rumunia.

Holding IMPULS-LEASING International należy do Grupy Raiffeisenlandesbank Górnej Austrii (RLBOÖ):

  • największy i najsilniejszy bank z grupy regionalnych banków Raiffeisen
    w Austrii
  • ponad 100 letnie doświadczenie
  • aktywa Grupy Raiffeisenlandesbank Górna Austria – 38,6 mld EUR
  • zysk netto Raiffeisenlandesbank Górna Austria 2014 r. – 36,4 mln EUR

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. jest firmą uniwersalną. Finansujemy wszelkie środki trwałe, dla wszystkich przedsiębiorców, bez względu na sektor, branżę czy wielkość prowadzonego biznesu. Działając na bardzo konkurencyjnym rynku, staramy się wyróżniać nie tylko zróżnicowaną ofertą finansową dostosowaną do potrzeb naszych Klientów, ale przede wszystkim umiejętnym budowaniem trwałych relacji z Klientami – gdzie kluczowe miejsce zajmuje wysoka jakość obsługi Klienta.

Data otrzymania certyfikatu

28.10.2017

Kategoria

FInanse

Strona internetowa

www.impuls-leasing.pl/