Idea Getin Leasing S.A. • Firma Przyjazna Klientowi
 

Idea Getin Leasing S.A.

Idea Getin Leasing S.A. to spółka, która powstała dzięki połączeniu najlepszych praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. Jest liderem finansowania środków transportu w Polsce i ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm. Wspiera rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych.

Idea Getin Leasing S.A. proponuje szeroki portfel produktów: leasing finansowy i operacyjny, pożyczkę, wynajem lub najem dla transportu ciężkiego oraz maszyn budowlanych oraz gamę ubezpieczeń i produktów dodatkowych. Stosuje przejrzyste i uproszczone procedury, które do minimum skracają czas uzyskania decyzji kredytowej i ograniczają zbędne formalności.

Zespół IGL to ponad 1000 doświadczonych specjalistów – ekspertów w swoich obszarach, których kompetencje skierowane są na realizację potrzeb i oczekiwań Klientów.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z siecią dealerów i dostawców, IGL oferuje konkurencyjne ceny pojazdów, maszyn i urządzeń. Spółka finansuje nowe i używane:  samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, specjalistyczne środki transportu, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, maszyny i urządzenia (m.in.: rolnicze, budowlane, medyczne, poligraficzne, przemysłowe i in.), linie technologiczne, IT i wyposażenie biur, łodzie i jachty motorowe.  W swojej ofercie posiada również takie rozwiązania, jak: „BestSELLER” – profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży używanych pojazdów i maszyn czy  „GanDNA” – unikatowy system oznakowania mienia nowoczesnymi sensorami.

Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami i dostawcami wielu branż oraz zdobyte przez firmę nagrody i wyróżnienia potwierdzają najwyższy poziom usług i obsługi Idea Getin Leasing. Spółka została uhonorowana wieloma tytułami, m.in.: Marka Godna Zaufania 2017 i 2018, Najlepsza Firma Leasingowa 2017, Firma Przyjazna Klientowi 2016 i 2017, Laur Konsumenta 2017 Grand Prix, Najlepszy Partner w Biznesie 2015, 2016, Innowacyjna Firma 2017, Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016 czy Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015. Jest też wielokrotnym laureatem nagrody „Order Finansowy” Home&Market. Więcej informacji na www.ideagetinleasing.pl

Data otrzymania certyfikatu

09.11.2018

Kategoria

Finansowa

Strona internetowa

https://www.getinleasing.pl/