Grupa Super Auto • Firma Przyjazna Klientowi
Grupa Super Auto • Firma Przyjazna Klientowi
57819
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-57819,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Grupa Super Auto

Spółka powstała w 2000 roku. Od samego początku  wyspecjalizowała się w finansowaniu samochodów nowych i używanych a z czasem skoncentrowała się tylko na samochodach nowych osobowych i dostawczych, dostępnych w salonach dealerów różnych marek w Polsce..

Zdobywane doświadczenie oraz stosowanie najnowszych technologii, pozwoliły Grupie Super Auto tworzyć unikalne kanały dystrybucji produktów bankowych, mające zaoferować Klientom maksymalne korzyści z dokonanych transakcji. Super Auto korzysta przy tym z wiedzy zatrudnianych specjalistów, posiadających kompetencje ze styku dziedzin finansów i motoryzacji.

Super Auto zdobyło pozycję rynkową, która klasyfikuje spółkę w ścisłej czołówce polskich firm dystrybuujących kredyty i leasingi samochodowe oraz środków trwałych nowych i używanych *, największych instytucji finansowych.
Spółka jest postrzegana przez media jako ekspert w dziedzinie zakupu oraz finansowania  nowych samochodów oraz maszyn i urządzeń budowlanych.

*maszyny i urządzenia budowlane, pojazdy specjalistyczne, ciągniki, sprzęt medyczny, urządzenia diagnostyczne i warsztatowe, maszyny poligraficzne

MISJA I WARTOŚCI

Naszą misją jest dostarczanie Klientom najkorzystniejszych rozwiązań i bezkonkurencyjnej obsługi w dziedzinie finansowania zakupu samochodów, co umożliwia Im realizowanie marzeń w sposób komfortowy i niepowtarzalny.


Wartości SUPER AUTO :

  • uczciwość,
  • profesjonalizm,
  • praca zespołowa,
  • pasja.

Data otrzymania certyfikatu

17.10.2017

Kategoria

Finanse

Strona internetowa

https://www.superauto24.com