Grupa Progres • Firma Przyjazna Klientowi
 

Grupa Progres

Grupa Progres jest polską firmą, działającą na rodzimym rynku od 2002 roku. Pracują w niej pasjonaci, którzy dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu wspierają przedsiębiorców w całej Polsce, realizując dla nich projekty z zakresu pracy tymczasowej (Progres HR), doradztwa biznesowego
i szkoleń (Progres Consulting), rekrutacji stałych (Progres Permanent Recruitment), a także pełnej obsługi procesów (Progres Advanced Solutions).

W kilkudziesięciu oddziałach zlokalizowanych na terenie całego kraju i zagranicą pracuje zespół złożony z ponad 250 specjalistów realizujących 1,5 tysiąca projektów rekrutacyjnych w ciągu roku, których efektem jest zatrudnianie ponad 24 tysięcy pracowników.

Eksperckość, pasja i zaangażowanie w realizację zadań to standard w firmie. Ta postawa jest ceniona przez Klientów Grupy Progres, z którymi firma buduje długofalowe, partnerskie relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu, obsłudze najwyższej jakości, indywidualnym podejściu i elastyczność działań.

Jako członek i współzałożyciel Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) zajmuje się także budowaniem dobrego wizerunku branży HR oraz kreowaniem właściwego kierunku rozwoju tego obszaru. Pasja widoczna jest również we flagowym projekcie Grupy Progres Kursie na HR
– ogólnopolskim cyklu konferencji podczas, których firma spotyka się z regionalnymi przedsiębiorcami, lokalnymi władzami i środowiskiem naukowym oraz osobami związanymi z branżą HR. Od kilku lat, każda edycja Kursu na HR gromadzi od 150 do ponad 200 uczestników, którym sektor rynku pracy jest bardzo bliski.

Data otrzymania certyfikatu

07.11.2018

Kategoria

Agencja Pracy - HR

Strona internetowa

www.grupaprogres.pl