Europejski Funduszu Leasingowy SA • Firma Przyjazna Klientowi
Europejski Funduszu Leasingowy SA • Firma Przyjazna Klientowi
57814
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-57814,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Europejski Funduszu Leasingowy SA

Europejski Funduszu Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Firma aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości w Polsce. W myśl hasła „Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych”, konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu i dba o zaspokojenie potrzeb swoich klientów. Pomaga w prowadzeniu firmy i jest w stanie zapewnić wsparcie również w sytuacjach problemowych. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie stabilność finansową i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu.

EFL od ponad 20 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firma została wyróżniona m.in. tytułami Firmy Przyjaznej Klientowi, Firmy Wysokiej Reputacji, Perły Polskiej Gospodarki i Najlepszego Partnera w Biznesie. Już ponad 230 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie.

„Już od pięciu lat nieprzerwanie przystępujemy do tego programu certyfikacyjnego. Jakoś obsługi klienta jest dla nas bardzo istotna, zarówno pod względem usług, jak i obsługi posprzedażowej.

Wciąż pracujemy nad tym, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Wprowadziliśmy program jakościowy, w którym jednym z elementów jest badanie opinii klientów. Zbieramy informacje i wprowadzamy odpowiednie działania, po to, aby jeszcze bardziej dostosowywać naszą ofertę i obsługę do potrzeb i oczekiwań klienta.”

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta – Irena Szymańska

Data otrzymania certyfikatu

26.09.2017

Kategoria

Finanse

Strona internetowa

www.efl.pl