BZ WBK-AVIVA • Firma Przyjazna Klientowi
BZ WBK-AVIVA • Firma Przyjazna Klientowi
57782
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-57782,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

BZ WBK-AVIVA

bzwbk aviva

BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń– dwie spółki joint venture utworzone przez Bank Zachodni WBK S.A. i Aviva International Insurance Ltd. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w obszarze współpracy banków z ubezpieczycielami na rynku polskim. BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń rozpoczęły działalność w sierpniu 2008 roku. Świadczą ochronę ubezpieczeniową w zakresie produktów oferowanych przez bank.
Oferujemy pakiety ubezpieczeń do produktów bankowych, wśród nich ubezpieczenie na wypadek utraty pracy lub choroby „Ochrona Płatności”, ubezpieczenie kredytu gotówkowego „Spokojny Kredyt” i kart płatniczych oraz Program Inwestycyjny In Plus BZ WBK – ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi. W przygotowaniu są kolejne, innowacyjne produkty ubezpieczeniowe, między innymi ubezpieczenie „Na Podróż”.
Ubezpieczenia są naturalnym dopełnieniem oferty banku, a placówka bankowa stanowi idealne miejsce do ich sprzedaży i obsługi. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczeń banku i ubezpieczyciela możliwe jest tworzenie przyjaznych programów ubezpieczeniowych, dopasowanych do potrzeb klientów i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi.

Data otrzymania certyfikatu

13.04.2018

Kategoria

Finanse

Strona internetowa

https://www.bzwbkaviva.pl/