bardusch Polska Sp. z o.o. • Firma Przyjazna Klientowi
bardusch Polska Sp. z o.o. • Firma Przyjazna Klientowi
57788
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-57788,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

bardusch Polska Sp. z o.o.

Na początku regionalna pralnia, dziś globalny gracz na rynku – dzięki niezawodnej jakości i dużemu zaangażowaniu przedsiębiorstwo rodzinne bardusch zapewniło sobie pewne miejsce wśród wiodących oferentów usług wypożyczania tekstyliów.

Dzisiaj zaopatrujemy w odzież roboczą ponad milion ludzi na całym świecie i organizujemy kompletny serwis pralniczy dla tysięcy hoteli, szpitali i ośrodków opiekuńczych. Codziennie przerabiamy ponad 420 ton prania. Mimo tych imponujących ilości firma barduschjest przedsiębiorstwem rodzinnym, otwartym na życzenia i oczekiwania klientów i w każdej chwili gotowym na poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Podstawą jest tutaj profesjonalne zarządzanie tekstyliami i higieną. Realizuje je 4000 pracowników w licznych oddziałach firmy w Niemczech, Francji, Polsce, Hiszpanii, na Węgrzech, Brazylii i w Szwajcarii.

Niezależnie od tego, czy klientem jest piekarnia, duża kuchnia, kiosk czy szpital, nasze idealnie dostosowane usługi są wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz.

bardusch Polska Sp. z o.o.

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1998 roku, a naszym pierwszym klientem był i jest nim do dzisiaj zakład General Motors Opel Polska. Do chwili obecnej pozyskaliśmy na rynku polskim grupę kilkuset nowych klientów.

Aktualnie nasze zakłady zlokalizowane są w:

– Prudniku (zasięg obsługi Polska Centralna i Południowa)
– Toruniu (zasięg obsługi Polska Północna i Centralna)

Z pomocą naszych pracowników oferujemy klientom wieloletnie doświadczenie, kompleksowy system serwisowania oraz naszą logistykę, która gwarantuje skuteczne zaopatrzenie aż do miejsca pracy każdego z pracowników naszego klienta.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest:

  • Wynajem i obsługa ubrań roboczych (wynajem, pranie, reperacje, transport, logistyka dostaw)
  • Wynajem i obsługa mat podłogowych
  • Dostarczanie art. BHP

Nasz firma w Polsce posiada certyfikat ISO 22000

Data otrzymania certyfikatu

17.02.2016

Kategoria

Usługi

Strona internetowa

www.bardusch.pl