Pobierz ofertę na badanie satysfakcji Klientów• Firma Przyjazna Klientowi
Pobierz ofertę na badanie satysfakcji Klientów• Firma Przyjazna Klientowi
Polacy ufają rekomendacjom i kierują się nimi w swoich wyborach. Sprawdź w niezależnym badaniu czy Twoi klienci są skłonni do rekomendowania Twojej firmy.
rekomendacje
57554
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57554,page-parent,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pobierz ofertę

Proces certyfikacji

1
Krok pierwszy

Badanie i Analiza

Wypracowany przez lata kanon badania Firma Przyjazna Klientowi dostosowujemy do specyfiki działalności Twojej Firmy. Odpowiednia metodologia jest każdorazowo dobierana ze względu na rodzaj i kanały komunikacji Twojej Firmy z Klientami.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
2
Krok drugi

Raport i rekomendacje

Przygotowany przez zespół ekspertów Działu Badań i Certyfikacji kompleksowy raport zdiagnozuje mocne strony Twojej Firmy w komunikacji z Klientami, a także wskaże obszary, które wymagają poprawy. Dowiesz się jak spełnić oczekiwania swoich Klientów.

POBIERZ OFERTĘ
3
Krok trzeci

Promocja i wizerunek

Pozytywne opinie Klientów mają wielką moc. Wykorzystaj je w komunikacji zewnętrznej, a także by budować motywację i zaangażowanie swoich pracowników – to właśnie oni bezpośrednio i pośrednio kształtują wizerunek Twojej Firmy, oferowanych przez nią usług i produktów.

Sprawdź jak wykorzystać siłę godła

 

Wybrani Laureaci

santander
PGEE
oriflame
itelligence
Idea Money