WYDAWNICTWO WIEDZA I PRAKTYKA Sp. z o.o. 2017-04-11T11:42:04+00:00

Project Description

WYDAWNICTWO WIEDZA I PRAKTYKA Sp. z o.o.

Łotewska 9A

03-918 Warszawa

tel. 224294000 fax. 225182750

http://www.wiedzaipraktyka.pl

cok@wip.pl

Data nadania Certyfikatu

27 września 2010

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 r., aby pomagać polskim przedsiębiorcom i ich pracownikom w skutecznym oraz efektywnym prowadzeniu działalności gospodarczej.

Dziś jest jednym z największych wydawców publikacji fachowych z zakresu rachunkowości, podatków, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, bhp i zarządzania. Łączna liczba publikacji to ponad 200 tytułów. Są to zarówno segregatory wymiennokartkowe, newslettery, jak i książki oraz e-lettery. Każdego roku za pomocą naszych publikacji udzielamy ponad 60 tysięcy porad! Wszystkie tytuły z portfolio Wydawnictwa Wiedza i Praktyka prezentują najwyższy stopień fachowości. Został on osiągnięty m.in. dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami w poszczególnych dziedzinach – zarówno ze środowiska akademickiego, z największych firm sektora prywatnego i państwowego, jak i instytucji państwowych. Działalność wydawnictwa obejmuje również prowadzenie tematycznych portali internetowych i realizację szkoleń – wydawnictwo jest właścicielem bardzo popularnego Portalu Finansowo-Księgowego www.portalfk.pl i Portalu Kadrowego www.portalkadrowy.pl oraz realizującej profesjonalne szkolenia Akademii Wiedza i Praktyka.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka współpracuje z międzynarodowym koncernem wydawniczym VNR i w swej działalności korzysta z jego bogatych, wieloletnich doświadczeń.

Szczegóły

Kategoria: