Weltbild Polska Sp. z o.o. 2017-04-11T11:42:04+00:00

Project Description

Weltbild Polska Sp. z o.o.

Hankiewicza 2

02-103 Warszawa

tel. 225175000 fax. 225175151

www.weltbild.pl

serwis@weltbild.pl

Data nadania Certyfikatu

29 marca 2012

Weltbild (wcześniej Klub Dla Ciebie) to największa firma wysyłkowa, sieć księgarń oraz jeden z największych sklepów internetowych w naszym kraju. To także wydawca książek pod markami Weltbild i Świat Książki.

Po połączeniu spółki z klubem książki i renomowanym wydawnictwem Świat Książki katalog Weltbild trafia do 800 000 stałych klientów w całym kraju. Sklep internetowy Weltbild.pl jest trzecim co do wielkości sprzedawcą książek przez Internet, odwiedzanym przez ponad milion użytkowników miesięcznie. W wyniku integracji z wydawnictwem Świat Książki spółka dysponuje też siecią 45 księgarń, zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach.

Weltbild oferuje książki, filmy, muzykę, a także różnorodne, nowoczesne produkty dla całej rodziny: artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz, akcesoria do pielęgnacji zdrowia i urody, wysokiej jakości zabawki.

Tajemnicą sukcesu firmy jest filozofia wolnego wyboru: klient może dokonywać zakupów za pośrednictwem katalogu, sklepu internetowego oraz w sieci księgarń, wybierając najdogodniejszy dla siebie sposób i czas zakupów, bez żadnych zobowiązań czy obligacji członkowskiej. Jesienią 2010 roku firma zajęła pierwsze miejsce w prestiżowym Rankingu Zaufane Opinie organizowanym przez Ceneo.pl

Weltbild działa na polskim rynku od 2000 r. Należy do niemieckiej Verlagsgruppe Weltbild GmbH z siedzibą w Augsburgu – największej firmy medialnej i wysyłkowej w krajach niemieckojęzycznych i jednej z największych w całej Europie.

Szczegóły

Kategoria: