Viessmann Sp. z o.o. 2017-04-11T11:42:04+00:00

Project Description

Viessmann Sp. z o.o.

Karkonoska 65

53-015 Wrocław

tel. 713607100 fax. 713607101

www.viessmann.pl

info@viessmann.pl

Data nadania Certyfikatu

4 lutego 2011

Przedsiębiorstwo Viessmann to rodzinna firma założona w 1917 roku w Niemczech. Obecnie, kierowana jest przez trzecie pokolenie w osobie dr Martina Viessmanna. Jako międzynarodowy koncern jest jednym z przodujących w świecie, producentów urządzeń i systemów grzewczych.

Mamy z czego być dumni:

  • stawiamy na ekologiczne, odnawialne źródła energii. Jako pionier ochrony środowiska od dziesięcioleci dostarczamy pompy ciepła, systemy solarne i kotły do spalania biomasy.
  • zdajemy sobie sprawę, że jednym największych wyzwań nadchodzących lat jest zapewnienie wystarczającej ilości energii społeczeństwu. Wiemy, że koszty energii będą rosły, dlatego też konstruujemy urządzenia coraz oszczędniejsze i coraz bardziej efektywne.
  • nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych z zakupionym urządzeniem. Oferujemy przeglądy, pełen serwis i kontrolę naszych urządzeń dla każdego klienta. Dzięki stałej regulacji i kontroli, uzyskujemy dodatkowe oszczędności zużycia energii, i to przez 24 godziny na dobę.

Dorota Winiarska pochodzi ze Stalowej Woli, a pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w Rzeszowie. Od sześciu lat mieszka w Krakowie, skąd do pracy dojeżdża na Śląsk. Ukończyła studia ekonomiczne i trzy kierunki podyplomowe: z zakresu HR, PR i ochrony środowiska.

W firmie Viessmann pracuje od siedmiu lat. Zajmuje stanowisko Menadżera Komunikacji i Reklamy. Jest odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy. Do jej obowiązków należą m.in: współpraca z mediami, koordynacja prac agencji, prowadzenie działań PR, realizacja kampanii reklamowych, targów, konferencji i eventów.

Szczegóły

Kategoria: