Telekomunikacja Polska S.A. 2017-04-11T11:42:04+00:00

Project Description

Telekomunikacja Polska S.A

Twarda 18

00-105 Warszawa

tel. 225270000

telekomunikacja.pl

witoldds.rataj@telekomunikacja.pl

Data nadania Certyfikatu

11 kwietnia 2011

W działaniach GTP kierujemy się prostymi i powszechnie przyjętymi wartościami. Mają one podstawowe znaczenie dla naszej pracy, a także dla naszego wizerunku i relacji, jakie budujemy z klientami, pracownikami, akcjonariuszami oraz z lokalnymi społecznościami.

Zgodnie z pięcioma naszymi wartościami staramy się być przyjaźni, bezpośredni, dynamiczni, inspirujący i uczciwi – we wszystkim co robimy, każdego dnia.

Grupa TP jest liderem na rynku telekomunikacyjnym w Europie środkowo-wschodniej. Spółki GTP są częścią światowej grupy telekomunikacyjnej France Telecom. Dwie największe spółki Grupy TP to Telekomunikacja Polska i PTK Centertel – operator sieci komórkowej Orange. Orange jest globalną marką w branży telekomunikacyjnej, istniejącą od 1994 roku. Marka Orange obecna jest w 26 krajach na całym świecie. Grupa TP działa na rynku telefonii stacjonarnej,telefonii komórkowej, internetu i transmisji danych. Z jej usług korzysta blisko 7 mln klientów telefonii stacjonarnej, a 14 mln z telefonii mobilnej w sieci Orange. Ponad 2,7 mln klientów Grupa zapewnia szerokopasmowy dostęp do Internetu.

GTP w Polsce to blisko 30 tysięcy pracowników i kilkaset zawodów – od sprzedaży, obsługi klienta i marketingu, poprzez IT, technikę, finanse, aż po administrację, HR, logistykę, zakupy i wiele innych.

Szczegóły

Kategoria: