MetLife – Ubezpieczenia, Emerytury, Inwestycje 2017-04-11T11:42:13+00:00

Project Description

Przemysłowa 26

00-450 Warszawa

tel. (48) 22 523 50 00

fax (48) 22 523 54 44

lifeinfo@metlife.pl

Data nadania Certyfikatu

30 kwietnia 2015

Należymy do grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone MetLife zajmuje czołową pozycję na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

W Polsce działamy od 1990 roku. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń: na życie, na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, wypadkowych i chorobowych, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego Klientom.

Zarządzamy ponad 9 miliardami zł aktywów, a co roku nasze wskaźniki finansowe jednoznacznie wskazują na stabilny rozwój.

Jesteśmy doceniani przez twórców rankingów, w których od lat zajmujemy wysokie pozycje. Najwięcej nagród otrzymaliśmy za najwyższą efektywność w sektorze finansowym, którą dwunastokrotnie docenili eksperci Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Te niezwykle cenne i wartościowe wyróżnienia są dowodem uznania i zaufania Klientów i mobilizują do stałego zapewniania najwyższych standardów.

W naszym przypadku jest to już drugi rok z rzędu, kiedy udało nam się zdobyć tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi i można powiedzieć, że jest to dla nas najlepsze potwierdzenie, iż klienci nie tylko dostrzegają zmiany i nowe inicjatywy, lecz także je doceniają. A jak wiemy, uznanie klienta to największa nagroda i duża wartość.
Agata Lem-Kulig – członek zarządu, dyrektor Pionu Operacyjnego MetLife TUnŻiR SA.

Szczegóły

Skills Needed:

Kategoria:

Adres www:

www.metlife.pl