LECCE PEN POLSKA Sp.z o.o. 2017-04-11T11:42:03+00:00

Project Description

LECCE PEN POLSKA Sp.z o.o.

Pszczyńska 2

41-902 Bytom

tel. 322899872 fax. 322899856

www.leccepen.com.pl

lpp@leccpen.com.pl

Data nadania Certyfikatu

4 września 2008

Lecce Pen Polska należy do międzynarodowej Grupy Lecce Pen, światowego lidera w sektorze artykułów piśmienniczych.

Od ponad 50 lat długopisy, ołówki, rollery oraz różnego rodzaju upominki reklamowe znane są na całym świecie ze względu na jakość i oryginalny design.

Lecce Pen Polska działa na polskim rynku już od 1992 r.. Silna pozycja wśród międzynarodowej grupy firm z branży producentów reklamowych opiera się na różnorodności asortymentu, wysokiej jakości produktów, kompleksowości świadczonych usług, terminowości realizacji zleceń i zamówień – według indywidualnych projektów i wymagań klienta.

W ciągu kilku lat działalności firma LPP zdołała stworzyć doskonałą sieć dystrybucji pokrywającą swym zasięgiem terytorium całego kraju i 10 państw Europy Środkowo-Wschodniej: Białoruś, Ukrainę, Rosję, Litwę, Łotwę, Estonię, Mołdawię, Czechy, Słowację, Węgry.

Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców oraz sprzętu najnowszej generacji Lecce Pen Polska jest producentem długopisów najwyższej jakości a przede wszystkim dostarcza kompleksowe usługi: od projektu graficznego, poprzez produkcję, nadruk lub grawer po opakowanie.

Od wielu lat Lecce Pen z powodzeniem prowadzi działalność kierując się zasadami, na jakich opierał się założyciel firmy: działać z fantazją i być innowacyjnym.

Szczegóły

Kategoria: