Idea Leasing S.A. 2017-04-11T11:41:59+00:00

Project Description

Idea Leasing S.A.
Ul. Strzegomska 42b
53-611 Wrocław

Data przyznania certyfikatu:

10 listopada 2016

Idea Leasing jest częścią polskiej grupy kapitałowej Idea Bank i jedną z najbardziej dynamicznych firm w branży leasingowej. Wspiera rozwój polskich przedsiębiorców, oferując bezpieczny i nowoczesny pakiet usług finansowych dostosowanych do poszczególnych segmentów rynku.

W 2014 roku Idea Leasing nabyła 100 proc. akcji spółki VB Leasing Polska – lidera branży w segmencie transportu ciężkiego, specjalizującego się także w finansowaniu środków trwałych związanych z budownictwem i rolnictwem.  W październiku 2016 roku Spółka sfinalizowała przejęcie Getin Leasing, w efekcie czego powstanie czołowa firma leasingowa w Polsce z około 15 proc. udziałem w rynku.

Oferta Idea Leasing skierowana jest do mikro, małych i średnich firm, umożliwiając finansowanie inwestycji już od 1. dnia działalności. Spółka zapewnia elastyczność oferty uwzględniającą sezonowość cykli produkcji, finansuje także projekty inwestycyjne z wykorzystaniem środków unijnych. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z finansowania w formie leasingu finansowego i operacyjnego , a także pożyczki, wynajmu lub najmu dla transportu ciężkiego oraz szerokiej gamy ubezpieczeń i produktów dodatkowych. Klienci Idea Leasing, dzięki współpracy w ramach Grupy Idea Bank, mają także dostęp do innych produktów finansowych i księgowych dedykowanych przedsiębiorcom.

Idea Leasing jako jedna z nielicznych firm z branży oferuje finansowanie łodzi i jachtów motorowych, a przedsiębiorcy z sektora TSL mogą skorzystać z maksymalnie uproszczonych procedur i otrzymać finansowanie po przedstawieniu wyłącznie licencji transportowej. Spółka w swojej ofercie posiada także m.in. „DNA Program” – unikatowy system oznakowania mienia mikrocząsteczkami, a także „BestSELLER” – pośrednictwo sprzedaży firmowych pojazdów i maszyn.

Firma została wyróżniona m.in. Perłą Polskiego Leasingu, Orłem Polskiej Przedsiębiorczości, tytułem Najlepszy Partner w Biznesie i certyfikatem Odpowiedzialni w Biznesie.

Szczegóły

Kategoria:

Adres www:

www.idealeasing.pl