Idea Expert S.A. 2017-04-11T11:42:13+00:00

Project Description

Domaniewska 39

02-672 Warszawa

Data nadania Certyfikatu

20 listopada 2014

Idea Expert to jedna z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Jesteśmy spółką wchodząca w skład Grupy Getin Holding S.A.

Już od ponad 10 lat (wcześniej jako Powszechny Dom Kredytowy SA) całościowo dbamy o finanse zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw.

Wierzymy, że pieniądze nie są celem samym w sobie, ale środkiem, dzięki któremu można żyć lepiej. Posiadamy szeroką ofertę produktów kredytowych – nasi partnerzy to ponad 20 instytucji finansowych o ugruntowanej pozycji na rynku. Dbamy o finanse zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw.

Chcemy być zawsze w pobliżu naszych Klientów i po to właśnie rozbudowaliśmy sieć dystrybucji. Mamy ponad 50 placówek własnych oraz rozległą sieć partnerską, dostępną zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miastach. Nasi pracownicy i partnerzy, to ludzie z pasją, dużą wiedzą i doświadczeniem. To właśnie oni są najlepszą gwarancją świadczonych przez nas usług. Nasi fachowcy wspierają w trakcie kompletowania dokumentów i wypełniania nawet najbardziej skomplikowanego wniosku.

Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona kredytobiorców i kontrahentów. Jesteśmy członkiem Związku Firm Doradztwa Finansowego.

Szczegóły

Kategoria:

Adres www:

www.ideaexpert.pl