Europejski Fundusz Leasingowy S.A. 2017-04-11T11:42:14+00:00

Project Description

Orląt Lwowskich 1

53-605 Wrocław

tel. 713777777 fax. 713777778

info@efl.com.pl

Data nadania Certyfikatu

25 marca 2016

Europejski Funduszu Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Firma aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości w Polsce. W myśl hasła „Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych”, konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu i dba o zaspokojenie potrzeb swoich klientów. Pomaga w prowadzeniu firmy i jest w stanie zapewnić wsparcie również w sytuacjach problemowych. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie stabilność finansową i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu.

EFL od ponad 20 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firma została wyróżniona m.in. tytułami Firmy Przyjaznej Klientowi, Firmy Wysokiej Reputacji, Perły Polskiej Gospodarki i Najlepszego Partnera w Biznesie. Już ponad 230 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie.

„Już od pięciu lat nieprzerwanie przystępujemy do tego programu certyfikacyjnego. Jakoś obsługi klienta jest dla nas bardzo istotna, zarówno pod względem usług, jak i obsługi posprzedażowej.

Wciąż pracujemy nad tym, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Wprowadziliśmy program jakościowy, w którym jednym z elementów jest badanie opinii klientów. Zbieramy informacje i wprowadzamy odpowiednie działania, po to, aby jeszcze bardziej dostosowywać naszą ofertę i obsługę do potrzeb i oczekiwań klienta.”

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta - Irena Szymańska

Szczegóły

Kategoria:

Adres www:

www.efl.com.pl