e-petrol.pl Sp.z o.o 2017-04-11T11:42:08+00:00

Project Description

e-petrol.pl Sp.z o.o.

Legnicka 46a/11

53-674 Wrocław

tel. 717876970 fax. 717876996

www.e-petrol.pl

biuro@e-petrol.pl

Data nadania Certyfikatu

20 listopada 2008

e-petrol.pl jest polską firmą analityczną i doradczą, specjalizującą się dostarczaniu usług wspomagających handel paliwami w Polsce. Serwisy informacyjne e-petrol.pl są źródłem informacji o wydarzeniach na rynku paliw oraz przedstawiają aktualną sytuację w postaci rynkowych notowań transakcyjnych. e-petrol.pl rozwijając swój zakres kompetencji w dziedzinie prognozowania cen i zjawisk rynkowych przygotowuje na zlecenie klientów bądź mediów specjalistyczne zestawienia dotyczące cen paliw oraz analizy rynkowe. Jako niezależna firma doradcza, zachowuje pełną neutralność wobec operatorów paliwowych i ich dostawców.

Swoje usługi e-petrol.pl dostarcza od maja 2001r. Od tego czasu firma nie tylko wyraźnie zaznaczyła swoją obecność w branży petrochemicznej oraz poszerzyła koszyk usług, ale stała się aktywnym i ważnym ogniwem w biznesie paliwowym w Polsce.

Misją e-petrol.pl jest codzienne dostarczanie uczestnikom rynku paliw informacji i narzędzi umożliwiających podejmowanie trafnych decyzji handlowych oraz zawieranie korzystnych transakcji, przy jednoczesnym zmniejszaniu kosztów operacyjnych. Firma sięga jednak wyżej – planuje stać się globalnym liderem wśród dostawców informacji dla branży paliw. Wprowadza do oferty coraz nowocześniejsze rozwiązania, co pozwala skutecznie wyprzedać konkurencję.

e-petrol.pl jest laureatem wielu prestiżowych nagród:

Główna nagroda w konkursie organizowanym przez Euro Info Centre pod patronatem Komisji Europejskiej o tytuł “Najlepszej e-firmy”.

Zwycięzca II edycji konkursu Teraz Internet, w kategorii najlepszy portal branżowy w Polsce w 2001 Elektroniczna Giełda Paliw otrzymała główną nagrodę w konkursie na Produkt Roku 2004 w kategorii produkty i usługi związane z handlem paliwami płynnymi na stacjach i bazach paliw.

e-petrol.pl Sp. z o.o. od marca 2006 r. firma znajduje się BIAŁEJ LIŚCIE, której celem jest tworzenie ogólnokrajowego systemu weryfikacji wiarygodności gospodarczej. Nagroda publiczności przyznana firmie e-petrol.pl – konkurs odbył się podczas Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2007.

Wyróżnienie w ogólnopolskim programie Firma Przyjazna Klientowi (edycja 2007 i 2008). W ramach Programu wyróżniono firmy, które wyróżniają się pod względem nowoczesnej oraz profesjonalnej obsługi Klienta.

Szczegóły

Kategoria: