Coniveo – Tomasz Urbański 2017-04-11T11:42:05+00:00

Project Description

Coniveo – Tomasz Urbański

Malborska 12 lok. 22

03-286 Warszawa

tel. 228109916 fax. 228139872

www.coniveo.com.pl

biuro@coniveo.com.pl

Data nadania Certyfikatu

20 listopada 2008

Istniejemy od 1995 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą wykładzin podłogowych. Szybko jednak rozszerzyliśmy działalność o usługi instalacyjne, a do naszej oferty włączyliśmy takie produkty, jak wycieraczki, maty pod krzesła i taśmy antypoślizgowe. Zajmujemy się także praniem wykładzin oraz akrylowaniem podłóg PCW.

Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze firm i instytucji. Naszą domeną stały się tak zwane zamówienia „obiektowe”. Współpracujemy zarówno z Klientami zamawiającymi wykładziny bądź wycieraczki bezpośrednio dla siebie, jak również z projektantami wnętrz i firmami remontowo-budowlanymi.

Dziś misją naszej Firmy jest kompleksowe wykończenie podłóg. Przez kompleksowość rozumiemy doradztwo na etapie wyboru wzorów i wariantów wykładzin oraz wycieraczek, tworzenie propozycji kosztorysowych, dostarczenie i montaż z naciskiem na terminowość i najwyższą jakość prac instalacyjnych oraz utrzymanie wykładzin w czystości podczas codziennej eksploatacji. Naszą misję realizujemy w oparciu o produkty renomowanych firm, sprawdzone ekipy instalatorów i nowoczesny sprzęt.

Szczegóły

Kategoria: