BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń 2017-04-11T11:42:14+00:00

Project Description

Domaniewska

tel. 225574050

Data nadania Certyfikatu

23 marca 2016

BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń– dwie spółki joint venture utworzone przez Bank Zachodni WBK S.A. i Aviva International Insurance Ltd. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w obszarze współpracy banków z ubezpieczycielami na rynku polskim. BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń rozpoczęły działalność w sierpniu 2008 roku. Świadczą ochronę ubezpieczeniową w zakresie produktów oferowanych przez bank.

Oferujemy pakiety ubezpieczeń do produktów bankowych, wśród nich ubezpieczenie na wypadek utraty pracy lub choroby „Ochrona Płatności”, ubezpieczenie kredytu gotówkowego „Spokojny Kredyt” i kart płatniczych oraz Program Inwestycyjny In Plus BZ WBK – ubezpieczenie na życie

z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi. W przygotowaniu są kolejne, innowacyjne produkty ubezpieczeniowe, między innymi ubezpieczenie „Na Podróż”.

Ubezpieczenia są naturalnym dopełnieniem oferty banku, a placówka bankowa stanowi idealne miejsce do ich sprzedaży i obsługi. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczeń banku i ubezpieczyciela możliwe jest tworzenie przyjaznych programów ubezpieczeniowych, dopasowanych do potrzeb klientów i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi.

Szczegóły

Skills Needed:

Kategoria:

Adres www:

www.bzwbkaviva.pl