BP S.A. ( BP Gas ) /UGI Corporation 2017-04-11T11:42:08+00:00

Project Description

BP S.A. ( BP Gas ) /UGI Corporation

Jasnogórska 1

31-358 Kraków

tel. 126191200 fax. 126191205

bp.pl

lpg@bp.pl

Data nadania Certyfikatu

17 maja 2012

BP Gas funkcjonuje na polskim rynku od 1995 roku. Obecnie BP Gas posiada trzy rozlewnie gazu płynnego – w Swarzędzu i Sąpolnie, a także rozlewnię wraz z terminalem przeładunkowym w Sławkowie. Pierwsza stacja z dystrybutorem autogazu została otwarta w Zakopanem 4 września 1998 r. Dziś na ponad 90% stacji BP prowadzona jest sprzedaż autogazu.

Przez ostatnie lata działalności BP Gas zdobyło pozycję jednego z głównych graczy na rynku gazu płynnego w Polsce, co stawia nas w czołówce firm zajmujących się dystrybucją tego paliwa w naszym kraju. Systematyczne i profesjonalne działania BP Gas doprowadziły do bardzo wielu inwestycji w infrastrukturę LPG.

Oferta BP Gas jest bardzo szeroka, obejmuje zarówno hurtową, jak i detaliczną sprzedaż gazu płynnego:

butle stalowe (11 i 33 kg oraz butla autogazowa dla wozkow widlowych)

lekkie butle gazowe BP Gas light – BP Gas jako pierwsza wprowadzila na rynek polski innowacyjna butle kompozytowa

instalacje gazu płynnego dla firm (B2B)

autogaz (na ponad 300 stacjach w Polsce)

Firma BP jako pierwsza dla swoich klientów B2B, wprowadziła na rynek nowe, kompleksowe rozwiązanie telemetryczne dedykowane dla firm – InteliGAS. Ten inteligentny system pomiaru zużycia gazu w zbiornikach LPG to połączenie systemu mierzącego stan gazu w zbiornikach z obsługą klienta i serwisem technicznym oferowanym przez BP Gas.

BP jest nowoczesną firmą, oferującą innowacyjne rozwiązania oraz profesjonalną obsługę klienta, czerpiącą doświadczenie z ponad 100-letniej tradycji międzynarodowego koncernu.

Szczegóły

Kategoria: