bardusch Polska Sp. z o.o. 2017-04-11T11:42:00+00:00

Project Description

bardusch Polska Sp. z o.o.

Prężyńska 38

48-200 Prudnik

Data przyznania certyfikatu:

17 lutego 2016

Na początku regionalna pralnia, dziś globalny gracz na rynku – dzięki niezawodnej jakości i dużemu zaangażowaniu przedsiębiorstwo rodzinne bardusch zapewniło sobie pewne miejsce wśród wiodących oferentów usług wypożyczania tekstyliów.

Dzisiaj zaopatrujemy w odzież roboczą ponad milion ludzi na całym świecie i organizujemy kompletny serwis pralniczy dla tysięcy hoteli, szpitali i ośrodków opiekuńczych. Codziennie przerabiamy ponad 420 ton prania. Mimo tych imponujących ilości firma bardusch jest przedsiębiorstwem rodzinnym, otwartym na życzenia i oczekiwania klientów i w każdej chwili gotowym na poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Podstawą jest tutaj profesjonalne zarządzanie tekstyliami i higieną. Realizuje je 4000 pracowników w licznych oddziałach firmy w Niemczech, Francji, Polsce, Hiszpanii, na Węgrzech, Brazylii i w Szwajcarii.

Niezależnie od tego, czy klientem jest piekarnia, duża kuchnia, kiosk czy szpital, nasze idealnie dostosowane usługi są wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz.

bardusch Polska Sp. z o.o.

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1998 roku, a naszym pierwszym klientem był i jest nim do dzisiaj zakład General Motors Opel Polska. Do chwili obecnej pozyskaliśmy na rynku polskim grupę kilkuset nowych klientów.

Aktualnie nasze zakłady zlokalizowane są w:

– Prudniku (zasięg obsługi Polska Centralna i Południowa)
– Toruniu (zasięg obsługi Polska Północna i Centralna)

Z pomocą naszych pracowników oferujemy klientom wieloletnie doświadczenie, kompleksowy system serwisowania oraz naszą logistykę, która gwarantuje skuteczne zaopatrzenie aż do miejsca pracy każdego z pracowników naszego klienta.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest:

  • Wynajem i obsługa ubrań roboczych (wynajem, pranie, reperacje, transport, logistyka dostaw)
  • Wynajem i obsługa mat podłogowych
  • Dostarczanie art. BHP

 

Nasz firma w Polsce posiada certyfikat ISO 22000

Szczegóły

Kategoria:

Adres www:

www.bardusch.pl