Aviva 2017-04-11T11:42:14+00:00

Project Description

Aviva
Domaniewska 44
02-672 Warszawa
tel. 225574075
bok@aviva.pl

Data nadania Certyfikatu
10 czerwca 2016
Laureat od 2010 roku

Aviva działa w Polsce od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Zdobyła zaufanie 3,5 miliona klientów i zarządza powierzonymi przez nich aktywami o wartości ponad 50 miliardów zł. Aviva w Polsce jest częścią jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie.

Naszą specjalnością są ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe oraz inwestycje. Pomagamy ludziom ubezpieczyć swoje życie, zdrowie, dochody i majątek rodziny. Proponujemy też rozwiązania ułatwiające oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę. Ubezpieczamy mieszkania, domy, samochody i majątek firm naszych klientów. Z naszej oferty można skorzystać, kontaktując się z doradcami ubezpieczeniowymi Avivy oraz w placówkach Aviva Centrum Finansów. Oferujemy też nasze produkty przez telefon i internet, poprzez niezależne agencje, brokerów oraz w bankach.

„Jesteśmy firmą przyjazną dla rodzin. Promujemy sposób myślenia o przyszłości rodziny, który pomaga ograniczyć ryzyko zakłócenia życiowych planów. Pokazujemy, jak ubezpieczenia mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego najbliższych na wypadek poważnej choroby czy utraty zdolności do pracy. W szczególności potrzebom rodzin odpowiadają nasze ubezpieczenia na zdrowie i życie” – podkreśla Elżbieta Wójcik, wiceprezes Avivy.

Szczegóły

Skills Needed:

Kategoria:

Adres www:

www.aviva.pl