ARRIVA RP SP. Z O O 2017-04-11T11:42:08+00:00

Project Description

ARRIVA RP SP. Z O O

Stępińska 22 lok. 30

00-739 Warszawa

tel. 566612032 fax. 566612033

www.arriva.pl/

info@arrivapcc.pl

Data nadania Certyfikatu

16 maja 2012

Arriva RP Sp. z o.o. jest częścią grupy Arriva, należącej do Deutsche Bahn. Arriva jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym około 47 000 pracowników i prowadzącym działalność w 12 krajach Europy.

Działając w Czechach, Danii, na Węgrzech, we Włoszech, w Holandii, Polsce, Portugalii, na Słowacji, w Hiszpanii, Szwecji, na Malcie i Wielkiej Brytanii, Arriva realizuje każdego roku ponad 1,5 miliard przewozów pasażerskich.

Arriva RP Sp. z o.o. (dawniej: Arriva PCC Sp. z o.o.) to pierwszy prywatny pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce, świadczący usługi na masową skalę. Wieloletnie doświadczenie Arriva w transporcie publicznym na rynkach europejskich zaowocowało w 2007 roku zwycięstwem w przetargu na wykonywanie przewozów pasażerskich obejmujących linie spalinowe w województwie kujawsko-pomorskim. Stanowi to blisko 40% połączeń pasażerskich w tym regionie.

Przykładamy olbrzymią wagę do zapewnienia wysokiego poziomu komfortu podróży naszymi pociągami, zarówno w klimatyzowanych autobusach szynowych PESA, jak i odnowionych duńskich składach typu MR z miękkimi, wygodnymi siedzeniami. Tabor utrzymywany jest w czystości. Nasi pasażerowie mogą też zawsze liczyć na uśmiech i pomoc ze strony profesjonalnie przeszkolonych kierowników pociągów oraz konduktorów. Zadowolenie z dobrej jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają badania pasażerów przeprowadzone przez dr Michała Beima z Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM

Szczegóły

Kategoria: