Godłem „Firma Przyjazna Klientowi” mogą posługiwać się jedynie firmy przedstawione poniżej.

Firmy biorące udział w poprzednich edycjach Programu mogą posługiwać się Godłem z rokiem jego nadania.

Laureaci aktualnej edycji

4Life Direct sp. z o.o.

4Life Direct jest nowoczesną, innowacyjną i niezależną agencją ubezpieczeniową działającą w systemie direct, czyli przez telefon, oferującą szeroką gamę usług ubezpieczeniowych na terenie całej Polski

Aviva

Aviva działa w Polsce od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Zdobyła zaufanie 3,5 miliona klientów i zarządza powierzonymi przez nich aktywami o wartości ponad 50 miliardów zł.

bardusch Polska Sp. z o.o.

Na początku regionalna pralnia, dziś globalny gracz na rynku – dzięki niezawodnej jakości i dużemu zaangażowaniu przedsiębiorstwo rodzinne bardusch zapewniło sobie pewne miejsce wśród wiodących oferentów usług wypożyczania tekstyliów.

BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń

BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń– dwie spółki joint venture utworzone przez Bank Zachodni WBK S.A. i Aviva International Insurance Ltd. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w obszarze współpracy banków z ubezpieczycielami na rynku polskim.

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. jest jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce, istnieje na rynku od ponad 20 lat. Jest wieloletnim liderem rynku kontraktów terminowych.

DSV Road Sp. z o.o.

DSV Road specjalizuje się w krajowej i międzynarodowej spedycji oraz transporcie drogowym.

ECO Jelenia Góra sp. z o.o.

ECO Jelenia Góra sp. z o.o. to jedna z dziewięciu spółek tworzących Grupę Kapitałową ECO. Producent i dostawca ciepła systemowego na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wentylacji oraz technologii na terenie Jeleniej Góry.

ECO Kutno sp. z o.o.

ECO Kutno sp. z o.o. jest spółką reprezentującą Grupę Kapitałową ECO w województwie łódzkim. Zajmuje się wytwarzaniem oraz dystrybucją ciepła systemowego. Z jej usług korzystają mieszkańcy Kutna, a także przedsiębiorstwa, obiekty użyteczności publicznej i handlowo-usługowe.

ECO Malbork sp. z o.o.

ECO Malbork sp. z o.o. to spółka świadcząca usługi w ramach Grupy Kapitałowej ECO, specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji ciepła systemowego na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wentylacji oraz technologii.

ECO S.A.

Początki działalności Energetyki Cieplnej Opolszczyzny sięgają 1998 roku. W tamtym czasie była to firma o zasięgu regionalnym. Dzisiaj, w wyniku serii udanych akwizycji na rynku ciepłowniczym, już jako Grupa ECO świadczy swoje usługi na terenie dziesięciu województw, nie rezygnując z dalszej ekspansji i dążeń w pozyskiwaniu kolejnych klientów w całej Polsce.

ENEA S.A.

ENEA to jeden z liderów polskiego rynku energetycznego. Należy do grona największych polskich przedsiębiorstw i najsilniejszych marek.

Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Europejski Funduszu Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce.

Extor S.A.

EXTOR S.A. specjalizuje się w obsłudze wymagających Klientów. Firmą cechuje solidność, terminowość i proaktywność.

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. (GLS Poland)

General Logistics Systems Poland (GLS Poland) jest europejską firmą świadczącą wysokiej jakości usługi przewozu paczek oraz związane z nimi usługi dodatkowe.

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.

Firma została założona w 1992 w Poznaniu. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła w 1998 produkcje folii sztywnych PET.

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Austrii.

itelligence Sp. z o.o.

Itelligence jest wiodącym międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań w środowisku SAP oraz usług outsourcingu IT.

LED Labs sp. z o.o.

Firma LED Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie istnieje od 2006 roku. Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy zaawansowanych technologicznie produktów LED, przeznaczonych do montażu kompletnych systemów oświetleniowych. Przez blisko dziesięć lat wypracowaliśmy pozycję solidnego partnera biznesowego.

METAL-FACH Sp. z o. o.

Metal-Fach Sp. z o.o z siedzibą w Sokółce, ul. Kresowa 62, w północno-wschodniej części Polski, jest jednym z wiodących producentów maszyn rolniczych w Polsce i na świecie.

Mondial Assistance Sp. z o.o.

Mondial Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku.

MWM CARS

MWM CARS rozpoczęła działalność we wrześniu 2009 roku w Katowicach. Celem oraz misją jest wyznaczenie nowych standardów na rynku wynajmu samochodów osobowych

Natural Pharmaceuticals

Natural Pharmaceuticals to polska firma, która czerpie z doświadczenia i tradycji skandynawskiej. Od początku istnienia jest ona wiodącym, stosującym innowacyjne rozwiązania dostawcą suplementów diety na rynek europejski.

Oney Polska S.A.

Należymy do międzynarodowej grupy finansowej Oney Banque Accord, która istnieje od 32 lat i cieszy się zaufaniem ponad 7,7 miliona Klientów na całym świecie.

OTTO Polska sp z o. o.

W zakresie usług, które oferuje OTTO Polska agencja pracy tymczasowej znajduje się leasing pracowniczy, praca tymczasowa, rekrutacja i selekcja i payroll- usługi finansowo-kadrowe.

PGE Obrót S.A.

PGE Obrót S.A. to jedna z kluczowych spółek Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej i Wschodniej.

PPG Deco Polska Sp. z o.o.

PPG z siedzibą w Pittsburghu (USA) jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła i innych materiałów specjalnych.

RWE Polska S.A.

RWE należy do piątki największych firm energetycznych w Europie. Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu.

Santander Consumer Bank S.A.

Santander Consumer Bank jest jednym z liderów na rynku kredytowania nowych pojazdów.

SAS Institute Sp. z o.o.

SAS Institute jest światowym liderem w zakresie Business Analytics oraz największym niezależnym dostawcą oprogramowania Business Intelligence.

Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Dzięki innowacyjnym usługom budujemy i kształtujemy rynki pracy centralnej Europy. Budujemy długotrwałe stosunki gospodarcze i stawiamy na przyszłościowy rozwój.

Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o.

Vademecum - Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. jest profesjonalnym organizatorem szkoleń dla biznesu i instytucji publicznych.

Poprzedni laureaci

Zgłoś firmę

Referencje

Godło Firma Przyjazna Klientowi to dla nas duże wyróżnienie oraz uznanie dla wszystkich pracowników, którzy codziennie krok po kroku, poprawiają obsługę Klienta i poziom usług świadczonych przez RWE Polska.
Iwona Jarzębska, Dyrektor Komunikacji i Marketingu, RWE Polska
Nasza decyzja o wzięciu udziału w Programie była spowodowana koniecznością i chęcią sprawdzenia, czy działania, które podejmujemy trafiają w oczekiwania naszych klientów.
Joanna Jabłońska-Białowąs, Dyrektor Departamentu Kredyt Bank
Jako wielokrotny Laureat Programu z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że działania ukierunkowane na realizację
misji Programu niosą za sobą wymierne korzyści i jednocześnie wspomagają procesy zachodzące w naszej Firmie.
Tomasz Piętka, Dyrektor ds. Handlowych, ECO S.A.
Zdecydowaliśmy się na udział w Programie, ponieważ cały proces badawczy jest bardzo rzetelny. Tego typu działania stanowią świetne uzupełnienie procesów kontrolii weryfikacji standardów obsługi.
Rafał Mrozowski, Specjalista ds. Marketingu, Mondial Assistance